oldcouple_happy

Co to jest palec radiowy

& jak to działa?

Każdy chce jak najdłużej mieszkać we własnym domu. Dużą rolę odgrywa samostanowienie, komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. Świadomość, że w nagłych przypadkach można wezwać pomoc za pomocą jednego przycisku, sprawia, że życie we własnych czterech ścianach jest jeszcze lepsze. Zegarki awaryjne, bransoletki alarmowe czy paluszki radiowe chronią swoich użytkowników i jednocześnie podnoszą jakość ich życia.

Konwencjonalne paluszki radiowe lub opaski alarmowe często działają tylko w połączeniu ze stacjonarnym urządzeniem do wzywania pomocy w domu. W ten sposób działają one jako przedłużone ramię domowego centrum alarmowego. W nagłych wypadkach pomoc jest dostępna po naciśnięciu przycisku. W razie potrzeby użytkownik po prostu naciska przycisk SOS. Palec radiowy przekazuje to do domowego urządzenia alarmowego, które z kolei przekazuje to do centrum alarmowego. Jeśli noszący znajduje się wewnątrz domu, radiowy palec może określić jego położenie. Jeśli jednak znajduje się w ogrodzie lub w innym miejscu, może stać się to zagrożeniem.

JAMES Notrufarmband – Grenzenloser Schutz

Bransoletka alarmowa JAMES to ucieleśnienie palca radiowego i domowego urządzenia alarmowego w jednym. Sprzężenie między pasmem ruchomym a stacją nie jest już zatem konieczne. Co najlepsze: dzięki zintegrowanej karcie SIM, JAMES działa nie tylko w domu, ale także w drodze. Nie ważne czy w domu, w ogrodzie czy na wakacjach – bransoletka awaryjna umożliwia pomoc zawsze i wszędzie.