mocca_mobile_connect

Opieka 24/7 z MOCCA Mobile

MOCCA ułatwia codzienne życie (opiekuńcze)

cierpi na słabość. Mimo dolegliwości Maria upiera się, by nadal mieszkać w swoim wiedeńskim mieszkaniu. Jako pracownik 24/7 Anna jest odpowiedzialna za wiele różnych zadań i wspiera swoją podopieczną przez całą dobę: pomaga w pracach domowych i higienie osobistej, gotuje, towarzyszy w wizytach u lekarza i podaje niezbędne leki. Wszystkie te czynności muszą być jednak szczegółowo rejestrowane. Jeszcze do niedawna pani Anna żmudnie zapisywała swoje dowody ręcznie. Jednak kochająca porządek pielęgniarka szybko została zirytowana rosnącą ilością papierkowej roboty.

Przyjaciółka i koleżanka pielęgniarka z wiedeńskiego domu opieki zwróciła następnie uwagę Anny na
Platforma MOCCA ONE
z którym jej instytucja również współpracuje. MOCCA ONE została opracowana przez austriackiego lidera rynku oprogramowania dla opieki mobilnej / ambulatoryjnej (ilogs healthcare) i dzięki swojej modułowej strukturze może być dostosowana do wielu różnych wymagań i sytuacji. W związku z tym oprogramowanie może być zintegrowane nie tylko na urządzeniach samodzielnych, ale również na smartfonach i tabletach. Od kiedy Anna zaczęła używać nowego programu na
JAMES Tabletka
Tablet Marii, jej rutyna pracy stała się znacznie łatwiejsza. Czy to zapisy aktywności, terminy, listy kontrolne, czy podawanie leków – z MOCCA Mobil nic nie stoi na przeszkodzie, aby inteligentnie i elastycznie realizować codzienną rutynę opieki. Anna jest przeszczęśliwa, że teraz może wykonywać swoje zadania z pomocą innowacyjnego oprogramowania i w konsekwencji lepiej opiekować się Marią.